Porta e aluminit&dritare

 • Aluminium Casement door&window

  Dera e çimentos së aluminit & window Aluminum Casement door &dritarja është një stil i dritareve dhe dyerve. Hapja dhe mbyllja e brezave zhvendoset përgjatë një drejtimi të caktuar horizontal, kështu quhet "dritarja dhe dyert e kasës". Dritarja dhe dyert e kazmës ndahen në llojin push-pull dhe llojin lartë të varur. Its advantages are…
 • Aluminum Non dera termike break dhe dritare

  Alumini dera jo termike e ndërprerjes&window Non-broken bridge aluminum windows do not have intermediate partitions. E tëra është bërë nga aliazh alumini, dhe përçueshmëria termike e metalit është më e forta. prandaj, përçueshmëria e saj termike, izolim termik, dhe siguria nuk janë aq të mira sa dera e aluminit me ndërprerje termike&dritare. Broken bridge aluminum doors…
 • Aluminium Sliding door&window

  Aluminum Sliding door&window Changyuan Aluminum alloy sliding door&windows are made by aluminum alloy building profiles with frame and fan structure. They are divided into ordinary aluminum alloy doors and windows and broken bridge aluminum alloy doors and windows. Aluminum alloy windows are beautiful, sealed, and high in strength. They are…
 • Aluminium Thermal break door&window

  Dera e ndërprerjes termike të aluminit&window Aluminum thermal break doors and windows is one kind of door & dritare që përdorin profile alumini të izoluar të urës dhe xham izolues, të cilat kanë funksionet e kursimit të energjisë, izolim i zërit, parandalimin e zhurmës, i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga uji. The thermal conductivity coefficient of broken bridge aluminum doors and…
 • Aluminium shutter door&window and roller shutter

  Aluminum shutter door&window/ roller shutter Changyuan Aluminum alloy shutter door and window are widely used curtains made in the shape of louvers. Aluminum alloy shutters are mainly composed of aluminum alloys that are not easy to rust. It is light and durable. Shutters are a kind of soft decoration for…
1 faqe 1 e 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI