Fence alumini ose parmak
  • Gardhe alumini me saldim
    Kangjella / gardh alumini me saldim Changyuan Gardhi / kangjella alumini me saldim është një nga gardhet normale në fabrikën tonë. Specialshtë e veçantë për kangjellat e shkallëve dhe kangjellat e ballkoneve. Mbrojtja e aliazhit të aluminit nuk ka nevojë të pikturohet dhe mirëmbahet. Oldshtë e vjetër dhe e re, e cila ju kursen lodhjen ...
  • Gardhi alumini me xham
    Gardh alumini me xham Qelqi tani është një gardh shtëpiak shumë i zakonshëm për mbrojtëse ballkoni. Aktualisht, gardhet prej xhami për llojet e ballkoneve janë bërë kryesisht prej qelqi të zbutur. Xhami i zbutur është xham sigurie. Xhami i zbutur është në të vërtetë një lloj qelqi i paravendosur. Në mënyrë që të përmirësohet forca e
  • Gardh alumini pa saldim
    Gardh alumini pa saldim Dërgoni kërkesën ose na dërgoni një email për të më treguar kërkesat, ne do ta rregullojmë për ju. Aliazh alumini Changyuan mbrojtës / gardh është bërë prej 6063 alumini industrial. Isshtë bërë me ekstruzion, plakjes, bashkim, dhe spërkatje elektrostatike me temperaturë të lartë. Mbrojtësi i aliazhit të aluminit nuk…
1 faqe 1 e 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI