• shtëpi
 • Materiale Ndërtimi profil alumini

Materiale Ndërtimi profil alumini

 • Profili i aluminit për murin e perdes

  Dërgoni kërkesën ose na dërgoni një email për të më thënë kërkesat, ne do ta rregullojmë për ju. Përshkrimi i produkteve: 1 Business type Manufacturer 2 standard: GB 5237-2008; EN755, etj, 3 Seritë e produkteve: Profili i aluminit për materiale ndërtimi dhe materiale industriale. 4 çmim: Bazuar në çmimin Ingot Nanhai alumini(http://www.lvdingjia.com/)
 • profile alumini për tub ndërtimit

  Aluminum profile for aluminum tube Send the inquiry or send us an email to tell me the requirements, ne do ta rregullojmë për ju. Aluminum tube is a kind of non-ferrous metal tube. It refers to a metal tubular material that is hollow and stretched along its longitudinal length with…
 • profile alumini për trim brendshme

  Dërgoni kërkesën ose na dërgoni një email për të më thënë kërkesat, ne do ta rregullojmë për ju. Përshkrimi i produkteve: 1 Business type Manufacturer 2 standard: GB 5237-2008; EN755, etj, 3 Seritë e produkteve: Profili i aluminit për materiale ndërtimi dhe materiale industriale. 4 çmim: Bazuar në çmimin Ingot Nanhai alumini(http://www.lvdingjia.com/)
 • profile alumini për dyer dhe dritare

  Futja e profilit të aluminit për dyer & window Send the inquiry or send us an email to tell me the requirements, ne do ta rregullojmë për ju. Alumini ChangYuan mund të personalizojë të gjitha llojet e dyerve &profil alumini i dritares për tregun e huaj, nga mulliri i mbaruar në anodizimin, electrophoresis and…
1 faqe 1 of 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI