• shtëpi
 • Profili i industriale alumini
Profili i industriale alumini
 • Gardhe alumini me saldim
  Kangjella / gardh alumini me saldim Changyuan Gardhi / kangjella alumini me saldim është një nga gardhet normale në fabrikën tonë. Specialshtë e veçantë për kangjellat e shkallëve dhe kangjellat e ballkoneve. Mbrojtja e aliazhit të aluminit nuk ka nevojë të pikturohet dhe mirëmbahet. Oldshtë e vjetër dhe e re, e cila ju kursen lodhjen ...
 • Gardhi alumini me xham
  Gardh alumini me xham Qelqi tani është një gardh shtëpiak shumë i zakonshëm për mbrojtëse ballkoni. Aktualisht, gardhet prej xhami për llojet e ballkoneve janë bërë kryesisht prej qelqi të zbutur. Xhami i zbutur është xham sigurie. Xhami i zbutur është në të vërtetë një lloj qelqi i paravendosur. Në mënyrë që të përmirësohet forca e
 • Profili i nxjerrjes së aluminit për tubin e industrive
  Profili i nxjerrjes së aluminit për tubin e industrive Profili i nxjerrjes së aluminit ChangYuan për tubin e përdorimit industrial është një lloj alumini i fortë i fortë, të cilat mund të forcohen me trajtimin e nxehtësisë, me plasticitet te moderuar nen pjekje, forcim dhe kushte të nxehta, saldim i mirë në vend, dhe tendenca e tubave të aluminit për të formuar çarje ndërgranulare
 • profile alumini me anodizing
  Profili i aluminit me anodizim Changyuan Alumini ka dy punëtori për anodizim dhe elektroforezë. Anodizimi i profilit të aluminit është nënshtresa është përdorur si anodë, dhe elektroliza u krye në një tretësirë ​​elektrolitike, dhe një film oksid mbrojtës u formua artificialisht në sipërfaqen e substratit për të formuar një alumin
 • profile alumini me electrophoresis
  Profili i aluminit me elektroforezë Profili i aluminit me elektroforezë që lejon që materiali i aluminit të përdoret si anodë dhe vendoset në një lateks të tretshëm në ujë. Rryma e drejtpërdrejtë zbatohet për të depozituar artificialisht një shtresë mbrojtëse shtrese në sipërfaqen e filmit oksid alumini për të formuar një material alumini elektroforetik.
 • profile alumini me grurë dru
  Profili i aluminit me kokërr druri Simuloni aluminin me kokërr druri, së pari lyejeni me spërkatje abetaren në profilin e aluminit të extruduar, pastaj ngjitni letër me kokërr druri në sipërfaqe, dhe pastaj përdorni vakum, ngrohja dhe proceset e tjera për ta bërë drithin e drurit të depërtojë plotësisht në abetaren e llakut. Në proces, një alumini si druri
 • profile alumini me shtresë pluhur
  Profili i aluminit me shtresë pluhuri Parimi i procesit të spërkatjes elektrostatike të profileve të aluminit. Veshja e pluhurit spërkatet në sipërfaqen e copës së punës me një pajisje spërkatëse pluhuri elektrostatike. Nën veprimin e energjisë elektrike statike, pluhuri do të adsorbohet në mënyrë uniforme në sipërfaqen e copës së punës
 • Derë dhe dritare prej alumini
  Dera e çimentos së aluminit & dritare Dera e Aluminit &dritarja është një stil i dritareve dhe dyerve. Hapja dhe mbyllja e brezave zhvendoset përgjatë një drejtimi të caktuar horizontal, kështu quhet "dritarja dhe dyert e kasës". Dritarja dhe dyert e kazmës ndahen në llojin push-pull dhe llojin lartë të varur. Përparësitë e saj janë
 • Aluminum Non dera termike break dhe dritare
  Alumini dera jo termike e ndërprerjes&dritare Dritaret prej alumini të urës jo të prishur nuk kanë ndarje të ndërmjetme. E tëra është bërë nga aliazh alumini, dhe përçueshmëria termike e metalit është më e forta. prandaj, përçueshmëria e saj termike, izolim termik, dhe siguria nuk janë aq të mira sa dera e aluminit me ndërprerje termike&dritare. Dyert e aluminit me urë të thyer
123Tjetra> faqe 1 e 3
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI