Gardhe alumini me saldim

  • Gardhe alumini me saldim

    Kangjella / gardh alumini me saldim Changyuan Gardhi / kangjella alumini me saldim është një nga gardhet normale në fabrikën tonë. Specialshtë e veçantë për kangjellat e shkallëve dhe kangjellat e ballkoneve. Mbrojtja e aliazhit të aluminit nuk ka nevojë të pikturohet dhe mirëmbahet. Oldshtë e vjetër dhe e re, e cila ju kursen lodhjen ...
1 faqe 1 e 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI