Gardh alumini pa saldim

  • Gardh alumini pa saldim

    Aluminum Fence without welding Send the inquiry or send us an email to tell me the requirements, ne do ta rregullojmë për ju. Aliazh alumini Changyuan mbrojtës / gardh është bërë prej 6063 alumini industrial. Isshtë bërë me ekstruzion, plakjes, bashkim, dhe spërkatje elektrostatike me temperaturë të lartë. The aluminum alloy guardrail does not…
1 faqe 1 e 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI