Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window
Aluminium profile for door and window

profile alumini për dyer dhe dritare

Alumini ChangYuan mund të personalizojë të gjitha llojet e dyerve &profil alumini i dritares për tregun e huaj, nga mulliri i mbaruar në anodizimin, elektroforeza dhe veshja pluhur.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Futja e profilit të aluminit për dyer & dritare

Dërgoni kërkesën ose na dërgoni një email për të më thënë kërkesat, ne do ta rregullojmë për ju.

Alumini ChangYuan mund të personalizojë të gjitha llojet e dyerve &profil alumini i dritares për tregun e huaj, nga mulliri i mbaruar në anodizimin, elektroforeza dhe veshja pluhur. Profili i aluminit është një produkt i bërë nga alumini dhe elementë të tjerë lidhës. Zakonisht përpunohet në aktrime, produkte të falsifikuara, fletë, pllakat, rripa, tuba, shufra, profilet, etj, dhe më pas përpunohen nga lakimi i ftohtë, sharrim, shpim, grumbulluar, dhe ngjyrosje. Elementi kryesor metalik është alumini, i cili shtohet me disa elemente aliazh për të përmirësuar vetitë e aluminit.

Përshkrimi i produkteve:

1 Lloji i biznesit prodhues
2 standard: GB 5237-2008; EN755, etj,
3 Seritë e produkteve: Profili i aluminit për materiale ndërtimi dhe materiale industriale.
4 çmim: Bazuar në çmimin Ingot Nanhai alumini(http://www.lvdingjia.com/) + Tarifa e përpunimit
5 Kushtet e pagesës: T / T, L / C në shikim
6 Trajtim sipërfaqësor: Mbarimi i mullirit, Anodizing, Veshje pluhuri, electrophoresis, Mbaro druri, Nxehtësia Fyese

Specifikim:

7 aliazh: 6063
8 shtet: T4 / T5 / T6
9 gjatësi 1m-7 milion, përgjithësisht 5.85m për kontejner
10 Trashësia normale e anodizimit: MESATARE >10 mikro,
11 Trashësia normale e veshjes me pluhur: >40mikro
12 trashësia: 0.4mm 0.5 mm 0.6 mm,0.8mm,1.0mm,1.2mm,1.4mm,2.0mm,3.0mm etj..

Informacioni tjetër:

13 çmim NH / LME pricemimi kryesor i shufrave + kostoja më konkurruese e konvertimit
14 Politika e mykut Eachdo artikull i vëllimit të blerë arrihet te 1 ton, rimbursimi i pagesës së mykut
15 Orari i dorëzimit brenda 20 ditë nga koha e porosisë
16 Kushtet e pagesës 30% depozitë, pagesa e bilancit kundrejt kopjes B / L brenda 7 ditë
17 Paketimi standard film mbrojtës brenda, jashtë tkurrjes së filmit ose letrës së trashë
18 vërtetim SGS / TUV - ISO9001:2008 - ISO14001:2004 CE RoHS
19 përdorimi tradicional rrëshqitje, dritare me kanata, dritaret, dyert, muri i perdeve, industri, çati për dekorim, gardh, parmak
20 OEM Profilet e personalizuara të aluminit janë në dispozicion

Klasifikimi i profileve të aluminit për dyer dhe dritare

Në aluminin ChangYuan, ne e quajmë një derë & dritarja është derë alumini& dritare kur një kornizë dhe një strukturë tifozësh bëhen nga profili arkitektonik arkitektonik i aliazhit alumini. Klasifikimi i profilit të aluminit për dyer & dritarja mund të jetë si kjo:

1. Materiali i kornizës, e cila është në materialin e dyerve dhe dritares, materiali i lidhur me murin. Karakteristika e saj kryesore është se sipërfaqja që plotëson murin është kryesisht e sheshtë, fiksuar në mur, dhe nuk mund të lëvizet.

2. Materiali i tifozëve, materiali që mund të hapet në derë dhe dritare. Karakterizohet nga aftësia e tij për të lëvizur.

3. Window-mbështetje, drejtkëndëshi i formuar nga materiali i kornizës ndahet në një shumësi të materialeve të vogla drejtkëndëshe. Mbështetja e vërtetë e dritares: fiksuar në materialin e kornizës, mbështetje false e dritares: fikse në tifoz.

4. Linja e presionit, ana e dhomës, profili i përdorur për të rregulluar xhamin. Linja e shtypjes së rrumbullakët: të përshtatshme për 45 qepje shkalle. Linja e presionit katror: të përshtatshme për 90 shkallët e qepjes. Si furnizuesi më i lartë i profilit të aluminit për dyer & dritare në Kinë, Alumini ChangYuan mund të sigurojë të gjitha llojet e këtyre produkteve të profileve të aluminit në tregjet e huaja, gjithashtu mund të ofrojmë anodizimin, elektroforeza dhe veshja pluhur në profilin e aluminit.

Pavantazhet e riprodhimit:

Në aluminin ChangYuan, profili ynë alumini për dyer & dritarja ka këto avantazhe

1. izolim i mirë termik

Aliazh i zakonshëm i aluminit K = 207 W /(m2K)

Aliazh alumini i urave të thyera K = 2 ~ 4 W /(m2K)

2.izolimi i zërit është i mirë

Dizajn i kujdesshëm strukturor dhe qepje të ngushta.

3.ngushtësi e mirë e ajrit

4. ngushtësi e mirë uji

5. rezistenca e erës

Sipërfaqet dekorative në të dy anët janë të gjitha aliazh alumini, i cili ka rezistencë të mirë të presionit të erës dhe mund të arrijë 7 notat e dyerve dhe dritareve të përfunduara.

6.rezistenca ndaj zjarrit

Aliazh alumini është një material metalik dhe nuk digjet. Najloni i mesëm 66 shtohet me një retardant flakë dhe nuk digjet. Shtë njohur si një material retardues i flakës

7.anti vjedhjes

Dyert dhe dritaret e aluminit të urave të thyera, e pajisur me pajisje të shkëlqyera, kështu që hajdutët nuk mund të bëjnë asgjë.

TAvantazhet ur:

-Me shume se 20 vite në industrinë e produkteve të aluminit

-Shumë përvoja në biznesin e eksportit,siç është MB, Francë, Ishulli i ribashkimit, Australi, Bali, Indi

-Dy baza prodhuese, siguroni dorëzimin në kohë

-Ekipi më i mirë i shitjes, shërbime pas shitjes dhe mbështetje teknike

-Të gjitha lëndët e para të bëra nga ne, siguroni kontrollin e cilësisë

Quality:

Çertifikimi CE, SGS, ISO9001, Autentifikimi ISO14001 dhe RoHS

Application:

Materiale ndërtimi, Derë termike alumini &dritare, Derë alumini pa thyerje termike & dritare, hotel, Zyra dhe ndërtesa apartamentesh. derë & sistemi i dritares.

Tshërbimet ur:

  1. Ekipi i shitjes ju jep mbështetjen
  2. Ekipi QC siguron që secili produkt të jetë në gjendje të përsosur
  3. Ekipi teknik mbështet çështjet teknike
  4. Premtimet e ekipit të shitjeve ju japin një përvojë më të mirë të shitjeve
  5. Sigurohuni që çdo lëndë e parë të jetë në kushte të mira

 

FAQ:

1.Shouldfarë duhet të bëj para se të bëj një urdhër?

Bisedoni me ekipin tonë të shitjeve, dërgoni vizatimin ose na tregoni kërkesat tuaja, atëherë ne do të hapim një skedar për ju, personalizoi produktet tuaja.

2.Sa kohë do të marrë një urdhër?

Pasi konfirmoi kampionin që ju dërgojmë, do të duhet 10-15 ditë.

3.Treatmentfarë trajtimi sipërfaqësor mund të bëni në profilin e aluminit?

Anodizing, mulli mbaroi, veshja pluhur dhe elektroforeza

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI